ELEKTRYK WARSZAWA - Poradnik, awarie i usterki elektryczne

Czym jest fotowoltaika?

15.12.2023

Fotowoltaika to technologia pozyskiwania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego za pomocą paneli fotowoltaicznych. Panele te składają się z wielu ogniw fotowoltaicznych.

Czytaj więcej »

Iskrzące / uszkodzone gniazda

01.09.2021

Gniazda elektryczne są elementami instalacji elektrycznych, które najczęściej ulegają awariom. Przyczyn może być wiele. Jednym z głównych objawów uszkodzenia gniazda jest jego iskrzenie.

Czytaj więcej »

Wyskakiwanie „korków”, czyli rozłączanie zabezpieczeń w skrzynce elektrycznej

30.08.2021

Wyskakiwanie bezpieczników w większości przypadków przydarza się podczas większego niż zwykle obciążenia instalacji. Sporo osób doświadczyła rozłączenia zabezpieczenia podczas uruchomienia dodatkowego urządzenia elektrycznego.

Czytaj więcej »

Najczęstsze awarie i usterki elektryczne

12.07.2021

Awarie instalacji elektrycznej zdarzają się każdemu – niezależnie czy ich instalacja jest nowa, czy wykonana lata temu.

Czytaj więcej »

Nieprawidłowo wykonana instalacja elektryczna

25.06.2021

Większość osób jest przekonana, że kupując mieszkanie w nowym budynku lub domek od dewelopera, problem z instalacją elektryczną nie istnieje. A jednak… Bardzo często okazuje się, że jesteśmy w błędzie.

Czytaj więcej »

Przestarzała instalacja elektryczna

16.06.2021

W starych budynkach możemy spotkać instalacje oparte o aluminiowe okablowanie. Taki typ przewodów może ulec awarii. Najczęściej jest to złamanie przewodu i uszkodzenie zacisków łączeniowych. W obu przypadkach może dojść do zwarć.

Czytaj więcej »

Awaria elektryczna - co robić?

07.06.2021

Jeśli niespodziewanie „zabrakło” prądu, zgasł telewizor, przestały działać wszystkie urządzenia w domu – upewnij się czy awaria dotyczy tylko Twojego lokalu. Może się okazać, że nastąpiło planowe wyłączenie prądu na jakimś obszarze lub awaria dotyczy większej ilości mieszkań / domów.

Czytaj więcej »

Najczęstsze przyczyny awarii elektrycznych

02.06.2021

Najczęstszą przyczyną awarii elektrycznych w mieszkaniu czy domu jest uszkodzenie instalacji lub któregoś z urządzeń podłączonego do sieci elektrycznej. Część usterek możemy usunąć samodzielnie, ale jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy – lepiej wezwać fachowca. Nie narażajmy się niepotrzebnie na ryzyko porażenia prądem lub jeszcze większego uszkodzenia instalacji elektrycznej.

Czytaj więcej »

Elektryk Warszawa - Działamy na terenie całego miasta i okolic

Świadczymy usługi pogotowia elektrycznego na obszarze całej aglomeracji warszawskiej.

Wykonujemy szybkie naprawy takie jak: wymiana gniazdek, naprawa gniazdek, naprawa bezpieczników, montaż płyt elektrycznych, montaż płyt indukcyjnych, pomiary instalacji.

Zapraszamy: tel. 512 224 154, e-mail: serwis@elektryk-24.com.pl

Elektryk 24h
Regulamin korzystania z serwisu i polityka prywatności
Copyright(c) 2020. Niniejsze strony mają charakter informacyjny